İLETİŞİM

Büyük Açılış Desteği

Heyecan verici ilk gününüz yaklaşırken, mülkünüzün iyi bir şekilde tedarik edildiğinden ve açılış için desteklendiğinden emin olmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Roof Hotel Group Franchise Saha Eğitmeni, çalışanları PM sistemi ve Roof Hotel Group politikaları ve prosedürleri hakkında eğitmek ve sorunsuz ve başarılı bir açılışla pazarınızda büyük bir etki yaratmanızı sağlamak için sahada olacaktır.  

Tedarik Hizmetleri

Başlamanın zamanı geldiğinde, Roof® başarıyı görmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.   Franchise sahiplerinin mülklerini inşa etmelerini veya dönüştürmelerini şu şekilde hızlı ve kolay hale getiriyoruz: İşletim Malzemeleri, Marka Standartları ve geniş bir hizmet kataloğu içeren entegre bir platform programı aracılığıyla tek elden alışverişin keyfini çıkarın. Esnek, alternatif tedarikçiler arasından seçim yapın. Otelinize hizmet vermek, tedarik etmek ve işletmek için gereken her şey için müzakere edilmiş programlar mevcuttur - güvenlik, otomat, asansörler, haşere kontrolü, çamaşırhane ve temizlik malzemeleri ve daha fazlası. Standart ürünler, yönetilen konumlarda tekrar tekrar yürütülmüştür.

Gelir Yönetimi Desteği

Gelirinizi artırmanıza, otelinizin performansını artırmanıza, geliri en üst düzeye çıkarmanıza ve kar potansiyelini optimize etmenize yardımcı olacak bir iş ortağı mı istiyorsunuz? Uygun bir ücret karşılığında, şirket içi analitik ekibimiz konumunuza özgü tüm verileri analiz eder ve fiyatlandırma stratejileri, kalite/hizmet girişimleri ve operasyonel ve pazarlama programları ile gelirlerinizi artırmanın stratejik yollarını önerir. Size 100 yıllık birleşik otel deneyimi kazandırabilecek bir finans ve pazarlama ortağına sahip olmak gibi!

PMS ve Teknoloji

Roof Hotel Group sistemleri ve çözümleri, franchise sahiplerinin operasyonları mümkün olduğunca kolay ve sorunsuz hale getirmelerini destekler. Tüm fiyat, müsaitlik durumu ve rezervasyon etkinliği, iletişim merkezimizi, OTA bağlantılarımızı ve tesis rezervasyonlarımızı barındıran tamamen entegre bir veritabanı ile senkronize tutulur. Müşteri bilgi verileri, ister web sitemizde görüntülüyor olsunlar, ister bir temsilci çağrı merkezinde görüntülüyor olsun, tüm kanallarda tutarlıdır.   Çözüm, PMS ve CRS teknolojilerinin tek bir sistemde bir araya getirilmesi Roof Hotel Group, ortaklık kurarak, grup satışlarını merkezileştiren, web sitesine, çağrı merkezi temsilcilerine ve GDS / OTA'lara arayüz oluşturan ve merkezi alacak hesaplarıyla arka ofis muhasebesini tamamlayan bulut tabanlı bir platform olan Elektra’yı başarıyla dağıttı. Sektör lideri Elektra, bulut tabanlı bir platformla, tüm Roof Hotel Group sistemi ve her franchise sahibi, rekabetçi bir ortamda başarımız için kritik öneme sahip olan sorunsuz, güvenilir bir veri tabanından yararlanır. ​ Kolaylaştırılmış tek bir kaynakla, bilgiler asla kaybolmaz veya yanlış olmaz ve tüm veriler güvenli bir şekilde saklanır, herhangi bir cihazdan erişilebilir ve tek bir yerde güncellenir. Franchise sahipleri, bir tesisten diğerine gönderilen rezervasyonlar veya sadakat bilgileri veya Expedia gibi bir seyahat sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak yapılan bir rezervasyon olsun, güvenilir bilgileri hemen alırlar. ​ Daha basittir, sistemimizi daha güçlü ve daha güvenli hale getirir ve franchise sahiplerinin konuklara Roof Hotel Group’tan bekledikleri özenli, özel hizmeti sunmalarını kolaylaştırır.

Denetim ve Yönetim

Ekibinizi liderlik etmeleri için güçlendirmenize nasıl yardımcı oluyoruz?

  • Saha Eğitmenleri, alana özel olarak yardımcı olmak için eğitim materyalleri ve iş yardımları tasarlar ve oluşturur.
  • Marka Bilgileri Eğitimi, Roof Hotel Group sistemlerini ve rutinlerini öğrenmek ve ilişkiler kurmak için bir kilit personel işe alım programıdır.
  • Kilit Personel Eğitmenleri, eğitim programının tamamlanmasından sonra tüm yöneticilere ve Franchise sahiplerine takip desteği sağlar.
  • Roof Hotel Group'a özgü kursların ve kişisel ve mesleki gelişim seçeneklerinin bir karışımı ile sürekli eğitim kurslarından ve canlı aylık web seminerlerinden yararlanın.
  • Çevrimiçi eğitim, bölgesel toplantılar ve dış konferanslarla becerilerinizi geliştirin.
  • Yöneticinin kalite eğitim semineri, misafirin gözünden hizmet ve kalitenin iyileştirilmesine yardımcı olmak için yılda iki kez (her biri iki gün) sunulmaktadır.

Sadakat

En yüksek standartları korumak ve aşmak, daha memnun misafirler, daha fazla geri dönen misafir ve daha başarılı franchise sahipleri anlamına gelir. Roof Hotel Group, TripAdvisor'a göre 2021'de çevrimiçi derecelendirmelerde 1. sırada yer aldı. Roof Hotel Group Quality Assurance, franchise alanlarına yardım sağlamak için operasyonlarla yakın işbirliği içinde çalışarak misafir memnuniyeti ile ilgili Marka Standardı performans metriklerine ulaşmalarına yardımcı olur Franchise sahipleri destek, sürekli geri bildirim ve sürekli eğitim ve öğretim alırlar. Bu, kalitelerini ve hizmetlerini sürekli olarak geliştirmelerine, yatırımlarını korumalarına ve daha fazla misafir sadakati yoluyla karlılıklarını artırmalarına yardımcı olur.

Pazarlama Desteği

Satış ekibimiz, işletmeler arası pazarlama çabalarıyla mülkünüze gelir elde etmek için çalışır. Sizin adınıza şirketler, tur operatörleri, seyahat acenteleri ve devlet dernekleri ile ortaklık kurmak için özenle çalışırlar.   Hedefleri paylaşıyoruz ve her mülkün tam potansiyeline ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Büyük açılışınızdan tamamen operasyonel olmaya kadar, ekibimiz mülkünüzü her adımda pazarlamanıza yardımcı olur. Broşürler ve kitapçıklar gibi basılı materyaller için tesise özel tasarım hizmetleri sunuyoruz ve hatta reklam panoları, toplu taşıma reklamları ve diğer yerel tanıtım ihtiyaçları konusunda yardımcı oluyoruz. ​ Tüm medya kanallarında, mesajınızın pazarınızda duyulmasını sağlamak ve konukların geri gelmesini sağlamak için çalışıyoruz. Ayrıca medya teklifleri, öneriler ve yürütme için uzman rehberliği sunuyoruz. Marka uyumlu teminat tasarımı ve yaratıcı hizmetler franchise sahipleri için ücretsizdir!